Medinės durys

Užsakykite duris pagal
savo poreikius

Susisiekite

Medinių durų kaina: kas ją lemia?

Sužinoti daugiau

Medinių durų kaina:

kas ją lemia?

Kiekvienas įsirengdamas namus nori sukurti širdžiai artimą ir gyventi patogią aplinką, kurioje visa šeima jaustųsi saugi. Kuriant saugius namus svarbūs ir tokie elementai kaip medinės durys, langai. Juk per juos į namus gali patekti nepageidaujami asmenys. Taigi, kad namai išties būtų mūsų saugumo oazė, reikia tinkamai tuo pasirūpinti. Visos mūsų siūlomos durys gaminamos su specialiomis nuo įsilaužėlių saugančiomis konstrukcinėmis detalėmis, gali būti su pasirinktomis saugiomis spynų sistemomis. Taip pat nuo durų stiliaus priklauso ir namų jaukumas – šiltos medinės durys ir langai padės sukurti malonią namų atmosferą. Juk atėję svečiai laukdami, kol jiems bus atvertos durys, įvertins ir jas, ir savininkų grožio suvokimą. Taigi, ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant medines duris, kokios svarbiausios jų savybės ir kaip nuo to priklauso medinių durų kaina?

Medinės durys

– originali jūsų interjero detalė

Vidaus durys atskiria namų erdves. Norint darnumo, pravartu visas duris gaminti iš to paties medžio masyvo ar bent panašaus stiliaus, modelio. Jei jos bus labai skirtingos ir nederės tarpusavyje, tai namų aplinka vargu ar bus harmoninga. Vidaus ar lauko durims ne visada skiriama pakankamai dėmesio, pirmiau galvojama apie sienų, lubų apdailą, baldus bei kitus kambarių akcentus. Tai nėra gerai, nes vėliau gali sumažėti durų pasirinkimo galimybių ir įsigysite ne tai, ko norėjote.

Durys iš medžio yra vienos patvariausių. Jos jau nesideformuoja kaip anksčiau, nes jas gaminant taikomos naujausios technologijos. Seniau iš vieno masyvaus medienos tašo pagamintos durys, veikiamos skirtingos temperatūros, plėsdavosi ar traukdavosi. Kad taip neatsitiktų, dabar gaminant medines duris klijuojami keli medienos sluoksniai, todėl tokios durys nekeičia formos. Durys gaminamos tik iš natūralios medienos, taigi yra tinkamos tuose namuose, kur gyvena kvėpavimo takų ligomis sergančių asmenų. Natūralus medis tiek namų eksterjerui, tiek interjerui suteikia jaukumo, šilumos. Medis ypač dera su stiklu, kietaisiais metalais, tad jei namuose yra daiktų iš šių medžiagų, galima sukurti įdomių, nestandartinių derinių. Durys su stiklu dažnai pasirenkamos išėjimui į terasą, kiemo pusę. Taip atveriamas gražus vaizdas ir į namus įsileidžiama daugiau saulės šviesos, kartu patalpos ir vidaus baldai apsaugomi nuo ultravioletinių saulės spindulių.

Medinės durys

– unikalios savybės ir optimali kaina

Medinių durų kaina skiriasi ir priklauso nuo medienos pluošto, matmenų, įrengimo, apdailos. Tačiau jų savybės vienodos: yra labai tvirtos, išsilaiko bent keletą dešimtmečių. Jei esančios medinės durys jau pabodo, bet nesinori jų keisti naujomis, nes tai nemažos išlaidos, tada jas galima restauruoti: perdažyti, pakeisti raštą, ir durys atrodys visiškai kitaip. Medinės lauko durys pasižymi puikia garso izoliacija, išsaugo šilumą namuose. Tokios durys neleis namie susidaryti perteklinei drėgmei ir įsivyrauti pelėsiui, nes mediena pasižymi drėgmės laidumu. Durų išorinė ir vidinė pusės gali itin skirtis, bet mūsų šalyje tai dar nelabai populiaru. Dažnai abi durų pusės yra vienodos spalvos, faktūros, tik kartais lauko durų išorė pagražinama įvairiais raštais ar tam tikromis geometrinėmis figūromis. Norint savitumo galima pasirinkti dailios formos puoštą rankeną. Tai suteiks joms originalumo ir ne itin kris į akis.

Mes siūlome platų individualių namų, įmonių durų pritaikymo asortimentą. Siekiantys tvirčiausio rezultato gali pasirinkti duris, kurių išorė dengta aliuminiu. Jis patvariai saugo duris nuo pažeidimų, bet neapsunkina konstrukcijų ir jų normalaus funkcionavimo.