Dažniausiai užduodami klausimai

1.Kokias paslaugas teikia UAB „Langų gama“?

Mūsų specializacija yra medinių langų, durų ir fasadinių konstrukcijų gamyba. Ilgametė patirtis šiose srityse mums leidžia pasiūlyti aukščiausio lygio konsultacijas, projektavimo, gamybos, montavimo bei gaminių priežiūros paslaugas. Plačiau su mūsų teikiamomis paslaugomis galite susipažinti čia.

 

2.Kokią garantiją taikote mediniams langams ir durims?

Visiems savo gaminiams taikome 5 metų garantiją, furnitūrai – gamintojo 2 metų garantiją. Jeigu norėsite, mūsų meistras du kartus per metus įvertins Jūsų medinių langų ar durų būklę ir prireikus atliks būtinus priežiūros darbus.

3.Kas svarbu renkantis medinius langus ar duris?

Tarp svarbiausių parametrų yra pagaminimo kokybė, energetinis efektyvumas, garso izoliacija, patvarumas, saugumas, funkcionalumas, gamintojo teikiama garantija. Daugiau naudingų patarimų rasite čia.


4.Ar gaminate medinius langus ir duris pasyviems namams?

Taip, taikome šilumos taupymo sprendimus, tokius kaip langų, durų kaustymas aliuminiu, papildomas apšiltinimas. Todėl galime pasiūlyti medinius langus ir duris, kurie atitinka pasyviems namams keliamus šiluminio efektyvumo reikalavimus.

5.Kaip pasirinkti medienos rūšį būsimiems langams ir durims?

Medienos rūšį padės pasirinkti mūsų specialistai, įvertinę Jūsų individualius poreikius. Pavyzdžiui, pušiniai langai bus pigesni, ąžuoliniai – itin tvirti, o pagaminti iš maumedžio – atsparesni aplinkos poveikiui. Daugiau naudingų patarimų rasite čia.

 

6.Ar gaminate nestandartinius langus ir duris?

Taip, esame nestandartinių medinių langų ir durų gamybos profesionalai. Galime suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti faktiškai bet kokios formos, matmenų, konstrukcijų ir komplektacijų medinius langus ar duris. Susipažinkite su mūsų įgyvendintais nestandartiniais sprendimais.

 

7.Ar gaminate saugius, įsilaužėliams sunkiau įveikiamus langus ir duris?

Taip, taikome pažangius saugumo sprendimus: nuo saugių apkaustų bei specialių rankenėlių iki laminuotų ar grūdintojo stiklo paketų ir signalizacijos daviklių. Duryse montuojame nuo įsilaužėlių saugančias konstrukcines detales, saugias spynų sistemas.

 

8.Ar gaminate plastikinius langus ir duris?

Ne. Langų ir durų gamybai naudojame medieną. Tai natūrali, patvari, atsinaujinanti medžiaga, puikiai sulaikanti šilumą ir praleidžianti orą, todėl mediniai langai bei durys padeda išvengti drėgmės pertekliaus ir neleidžia rastis pelėsiui, kas būdinga, kai langai yra plastikiniai.

 

9.Ar jūsų gaminiai ekologiški, nepavojingi sveikatai?

Taip. Medinius langus ir duris gaminame iš natūralios ekologiškos medienos, kurią dažome ekologiškais dažais. Nenaudojame formaldehidų, švino karbonatų ar kitų sveikatai pavojingų medžiagų, todėl mūsų gaminiai yra natūralūs ir tinka net alergiškiems žmonėms.

 

10. Ar sumontuojate savo pagamintus langus ir duris?

Taip, visus mūsų gaminius montuoja patyrę specialistai, geriausiai išmanantys jų savybes ir tinkamiausius montavimo principus. Tai labai svarbu norint užtikrinti gaminių naudojimo patogumą ir ilgaamžiškumą.

 

11. Kaip ilgai tarnauja mediniai langai ir durys?

Tinkamai prižiūrimi mediniai gaminiai džiugins bent keletą dešimtmečių. Jų ilgaamžiškumą lemia puikios medienos savybės, gamyboje naudojamos technologijos ir papildomos atsparumą didinančios priemonės, pavyzdžiui, rėmų kaustymas aliuminiu iš lauko pusės.

 

12. Ar mediniams langams ir durims reikia ypatingos priežiūros?

Tai vieni lengviausiai prižiūrimų natūralių gaminių. Su paviršių ir stiklo paketų priežiūra išsamiau susipažinsite gaminių priežiūros instrukcijoje, o tinkamų nebrangių jų valymo priemonių rasite daugelyje prekybos centrų. Daugiau naudingų patarimų žiūrėkite čia.

 

13. Kaip išvengti langų rasojimo?

Rinkitės medinius, o ne plastikinius langus, nes mediniai yra pralaidūs orui ir gerokai mažiau linkę rasoti nei plastikiniai. Taip pat derėtų sureguliuoti patalpų drėgmę, nes jeigu namuose bus per drėgna, rasos net kokybiškiausi gaminiai. Daugiau naudingų patarimų rasite čia.