Garantinis aptarnavimas

UAB „Langų gama“ savo produkcijai ir montavimo darbams suteikia 5 metų garantiją. Furnitūrai suteikiama gamintojo 2 metų garantiją.

Gamybos ar mūsų vykdytų instaliavimo darbų metu atsiradusius gaminių išvaizdos ar funkcinius defektus šaliname nemokamai. Platus UAB „Langų gama“ techninių centrų tinklas visoje Lietuvoje leidžia ypač greitai atlikti garantinius remonto darbus ar prireikus pakeisti pažeistus gaminius naujais.

Savo klientais rūpinamės ir pogarantiniu laikotarpiu – atliekame visus langų, durų ar fasadinių konstrukcijų remonto darbus, keičiame susidėvėjusius komponentus, įskilusius ar sudužusius langų ir durų stiklus. Dažnai dėl atmosferos poveikio ar netinkamos eksploatacijos suprastėjus medinių konstrukcijų savybėms neverta skubėti jų keisti naujomis. Laiku atlikti aptarnavimo darbai ar smulkus remontas grąžins ankstesnį gaminių funkcionalumą, gerokai pailgins jų gyvenimą, ir padės išvengti didesnių išlaidų ir rūpesčių ateityje.

Kada kviestis specialistą? Keturi požymiai, rodantys, kad langams reikalingi aptarnavimo darbai:

     • pastebimai suprastėjęs langų šiluminis laidumas;
     • langai sunkiai atidaromi ar uždaromi;
     • langai ar rėmai rasoja;
     • pakito medinių rėmų spalva.

Susisiekite su mumis telefonu (8-5) 2040805 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir į namus atvykę mūsų meistrai profesionaliai įvertins Jūsų langų būklę.