Produkcija

produkcijos-ft2UAB „Langų gama“ – 2009 metais įkurta medinius langus, duris ir fasadines konstrukcijas gaminanti įmonė. Nuo pat pradžių užsibrėžėme siekti aukščiausios kokybės, tad mūsų vardą greitai įsiminė klientai, vertinantys išskirtinius gaminius Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų produkcija pelnė tarptautinių sertifikatų ir apdovanojimų, tačiau didžiausias įvertinimas yra tai, kad esami klientai mus rekomenduoja kitiems.

 

 

 • Mediniai langai

  Medinių langų gamybos technologijos labai patobulėjo, todėl langai gali būti skirtingo profilio, spalvos, padengti papildomomis apsauginėmis medžiagomis, pritaikyti pasyvių namų įrengimui. Jų gamybai naudojami šilumą taupantys stiklo paketai, dėl to mediniai langai yra ekonomiški, taupantys energijos resursus, gerai praleidžia dienos šviesą. Pasyviems namams skirti papildomai apšiltinti, iš išorės aliuminiu dengti langai, kurie pasižymi ypač gera šilumos izoliacija. Visi mūsų gaminiai yra natūralios sudėties, ekologiški, todėl jie tinka namuose, kuriuose yra alergiškų žmonių. Klasikiniai langai dėl ekonomiškumo mūsų šalyje pasirenkami dažniausiai. Jie puikiai dera prie įvairių namų stilių, atsidaro į patalpos vidaus pusę. Siūlome standartinio ar neįprasto išmatavimo medinius langus, kurie tiks tiek daugiabučiams, tiek pritaikant juos naujai statomiems išskirtinio dizaino ar net istorinio paveldo pastatams.

  Sužinoti daugiau
 • Medinės durys

  Kiekvienas įsirengdamas namus siekia sukurti širdžiai artimą ir gyvenimui patogią aplinką, kurioje visa šeima jaustųsi saugi. Prie šių faktorių kūrimo prisideda ir tokie namų elementai, kaip durys, langai. Juk būtent per juos į namus gali patekti nepageidaujami asmenys. Norint, jog namai išties būtų mūsų saugumo oazė, reikia pasirūpinti tinkama apsauga. Visos mūsų siūlomos durys gaminamos su specialiomis nuo įsilaužėlių saugančiomis konstrukcinėmis detalėmis, gali būti su pasirinktomis saugiomis spynų sistemomis. Taip pat nuo pasirinkto durų stiliaus priklauso ir namų jaukumas – šiltos, natūralių medžiagų medinės durys ir langai padės išpildyti ir sukurti malonią namų atmosferą. Juk svečiai, atėję į svečius, kol laukia durų atidarymo, įvertinę įėjimo duris gali spręsti apie savininkų estetinį grožio suvokimą, praktiškumą.

  Sužinoti daugiau
 • Unikalūs sprendimai

  Šiuolaikiniuose statiniuose vyrauja dviejų tipų fasadai: klasikinis, kurį sudaro medis, aliuminis, stiklas, ir berėmių konstrukcijų fasadas, kurio išorėje matomas tik stiklas. Pastarąsias fasadines konstrukcijas lengva suderinti su įvairiais architektūriniais projektais, jos gali būti montuojamos skirtingose plokštumose ir bet kokiame fasado gylyje.

  Sužinoti daugiau