Specialistų patarimai

 • Mediniai langai ir durys – viena protingiausių investicijų norint gyventi šiltuose, ekonomiškuose, jaukiuose ir sveikuose namuose. Tačiau tai garantuos tik kokybiški gaminiai, todėl patariame, į ką atkreipti dėmesį renkantis medinių langų ir durų gamintoją.

  Sužinoti daugiau
 • Norisi, kad nauji mediniai langai ir duris padėtų sukurti ne tik šiltesnius, jaukesnius, šviesesnius, bet ir saugesnius namus? UAB „Langų gama“ jums pasiūlys paprastų ir efektyvių sprendimų, kaip padidinti medinių langų ir durų saugumą.

  Sužinoti daugiau
 • Medinius langus ir duris gaminame iš aukščiausios kokybės medienos, todėl jie yra atsparūs drėgmei, laidūs orui ir patikimai sulaiko šilumą. Šias gerąsias savybes ir puikią išvaizdą medienos gaminiai išlaikys daugybę metų, jeigu tinkamai juos prižiūrėsite. Todėl patariame, kaip valyti ir apsaugoti dažytus bei lakuotus medinių langų ir durų paviršius.

  Sužinoti daugiau
 • Iš galimų langų tipų išsirinkote medinius? Sveikiname! Vadinasi, kokybė, ekologiškumas ir ilgaamžiškumas Jums – tikrai ne paskutinėje vietoje. Tuomet patariame, kaip atrasti tai, ko ieškote. Pažadame, kad ne tik išmoksite atskirti grūdus nuo pelų, kai pasiūla išties nemenka, bet ir sutaupysite nemažai nervų ir pinigų.

  Sužinoti daugiau
 • Stiklo paketai mediniams langams ir durims

  Stiklo paketai – viena didžiausių ir svarbiausių medinių langų bei durų dalių. Nuo jų smarkiai priklausys, ar gerai mediniai langai ir durys laikys šilumą, praleis saulės spindulius, izoliuos triukšmą, saugos nuo pavojingų dūžių. Patariame, į ką atkreipti dėmesį renkantis stiklo paketus mediniams langams ir durims.

  Sužinoti daugiau
 • Medinių langų ir durų montavimas

  Kad mediniai langai ar durys tarnautų ilgai, juos reikia ne tik meistriškai pagaminti, bet ir deramai sumontuoti. Tik taip būsite tikri, jog langai gerai izoliuos šilumą, juos bus patogu varstyti. Taip pat išvengsite dėl netinkamo montavimo galinčių atsirasti defektų, kuriems netaikomi garantinio aptarnavimo darbai. Šiuo atveju kalbame apie įskilusius dėl neprofesionalaus montavimo stiklus, išlinkusius rėmus, lūžusias furnitūros dalis ir pan. Tad verčiau patikėkite šį darbą medinių langų ir durų gamintojo specialistams, kurie profesionaliai sumontuos gaminius taip, kaip aprašyta toliau.

  Sužinoti daugiau
 • Ką daryti, kad mediniai langai ir durys nerasotų?

  Jeigu mediniai langai ar durys nuolat rasoja, tai dar nereiškia, kad gaminiai yra nekokybiški. Galbūt nepakankamai juos prižiūrite arba jūsų patalpose yra per drėgna. Patariame, kaip išvengti šio nemalonaus reiškinio, kuris ilgainiui gali deformuoti varstomąją dalį, sumažinti langų ir durų sandarumą, iškraipyti stiklajuostes, sugadinti laką, dažus, tapti puikia terpe pelėsiui veistis.

  Sužinoti daugiau