Medinių durų ir langų gamyba

23 172 gama langu gamybaMedinės durys bei langai yra svarbi namo dalis, kuri lemia energijos sunaudojamą, kuria bendrą namo fasado vaizdą. Jie patalpose sulaiko šilumą, izoliuoja garsą, suteikia jaukumo, saugo nuo išorės poveikio, vagių. 

Daugiabučiuose dažniausiai pritaikomi standartinės išvaizdos ir matmenų langai ir durys, o individualiems namams ar naujai statomiems pastatams prireikia unikalių sprendimų, kurie pastatui suteiktų savitumo, originalumo. Dažniausiai labai sunku arba net neįmanoma rasti tokius norus atitinkančių gaminių. Tada geriausia išeitis rinktis unikalius medinius langus ir duris, nes tai leidžia įgyvendinti netikėčiausius pastato fasado išvaizdos sprendimus.

Medinių langų ir

medinių durų gamyba

: kas svarbiausia?

Medinių durų ir langų gamyba yra ilgas ir sudėtingas procesas. Kad langų gamybos rezultatas būtų sėkmingas, labai svarbu suprasti, ko iš tiesų tikisi klientas, išsiaiškinti finansines jo galimybes ir pagal tai jam pasiūlyti keletą variantų. Jei yra galimybė, siūloma jau pagaminta produkcija, ir tai leidžia klientui sutaupyti laiko. Kitu atveju yra parengiamas naujas individualus projektas. Aptariant langų viziją atliekami matavimai, pasirenkami tinkamiausio tipo langai. Aliumininių langų šilumos išsaugojimo rodiklis nėra aukštas, todėl tokie langai tinkamesni pramoniniams objektams, kur svarbiausia yra itin tvirtos konstrukcijos. Plastikiniai langai nėra brangūs, gerai sulaiko šilumą, tačiau nelaidūs drėgmei. Todėl jei namuose neįrengtas papildomas vėdinimas, kaupiasi drėgmė, atsiranda pelėsis.

Medis – tūkstančius metų naudojama pagrindinė statybos ir atsinaujinanti kuro medžiaga. Mediniai langai ir durys pasižymi itin gera šilumos izoliacija, yra pralaidūs orui, todėl namuose nesusidaro drėgmės perteklius. Šie gaminiai tvirti, ilgaamžiai, kuria jaukių, šiltų namų įspūdį. Norint papildomai apsaugoti langus nuo mechaninių pažeidimų, jų išorinę pusę galima sutvirtinti apkalant aliuminiu. Tokiais langais džiaugsitės visą gyvenimą ir neturėsite jokių rūpesčių.

Medinių durų ir langų gamyba

UAB „Langų gama“ vertina ilgaamžiškumą, patvarumą, natūralumą, namų jaukumą, todėl specializuojasi medinių langų ir durų gamyboje. Susitelkimas vienoje srityje suteikia galimybę profesionaliai įsigilinti į teikiamų paslaugų ir gaminių kokybę. Daug metų dirbdami šioje srityje taikome pasitvirtinusius gamybos metodus, techniką, žinome daug įvairių reikšmingų smulkmenų ir niuansų. Visa tai leidžia įgyvendinti tikslius, klientų lūkesčius pateisinančius užsakymus per sutartą laiką. Medinių langų ir durų gamybai naudojama mediena kokybiškai apdirbama. Apdirbimo laikas ir būdas pasirenkami pagal medienos rūšį, nes jos pasižymi nevienodu brendimo laikotarpiu, tankiu, kietumu. Gaminant produktus naudojami iš kelių sluoksnių klijuoti medienos tašai, tai užtikrina langų ilgaamžiškumą, neleidžia jiems deformuotis: trūkinėti, įskilti. Medinių langų ir durų didelis energinis efektyvumas, konstrukcijos patvarios, jie tinkami pasyviems namams.

Unikalių

medinių durų ir langų gamyba

Mūsų gaminami tiek standartinių, tiek individualių matmenų langai ir durys darniai įsilieja į bendrą namo fasado vaizdą. Taip pat pagal klientų poreikius gaminame skirtingų modelių produktus, kurie gali būti lakuojami ar dažomi pasirinkta spalva. Tai leidžia sukurti vienetinius gaminius, padedančius sukurti statomo ar restauruojamo pastato autentiškumą. Mūsų langai ir durys gali būti pritaikomi istorinio paveldo pastatams ir subtiliai atskleisti tokių namų žavesį, neužgožiant visų konstrukcijų ir medžiagų savitumo. Visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybiško profilio, garso izoliacijos, šilumos išsaugojimo standartus.

Unikalių medinių durų ir langų gamyba yra puiki galimybė norintiems išsiskirti ar įgyvendinti suplanuotą namo viziją, nes nuo jų itin priklauso namo išvaizda. Taip pat tai aktualu tiems, kurių namo suplanavimas, langų ir durų padėtis, matmenys skiriasi nuo standartiškai gaminamų produktų, nes tokiu atveju sunku rinkoje rasti reikalingus gaminius. Mūsų įmonės pagamintus langus ir duris montuoja kvalifikuoti darbuotojai, ir tai yra svarbu, nes nuo to priklauso langų naudojimo patogumas ir eksploatavimo laikas. Žinodami savo gaminių technines savybes, taikome tinkamiausius jų montavimo principus.

Plačiau apie mūsų siūlomus produktus skaitykite „Produkcija“.