Fasadinės konstrukcijos

Susipažinkite su mūsų gaminamomis
fasadinėmis konstrukcijomis

Rodyti

Unikalūs sprendimai

Suteikdami klientams neribotą matmenų ir formų pasirinkimo laisvę daug dėmesio skiriame kokybei. Iš aukščiausios rūšies medienos sukurti individualūs gaminiai išsaugo išskirtines savybes, dėl kurių klientai renkasi UAB „Langų gama“ produkciją. Mūsų pagaminti mediniai langai ir durys ne tik padės išpildyti Jūsų architektūrinę viziją, bet ir bus ilgaamžiai, patogūs naudoti, pasižymės laidumu orui, atsparumu drėgmei, itin gera šilumos izoliacija.

Galime pagaminti visokių formų, matmenų, įvairios komplektacijos bei itin sudėtingų konstrukcijų medinius langus ir duris. Ilgametė patirtis kuriant nestandartinius gaminius – tai mūsų išskirtinumas rinkoje, leidžiantis preciziškai įgyvendinti ambicingiausius klientų projektus.

  • Gama 78 Frontal

    Klasikinė fasadinė sistema. Konstrukcijas sudaro medis, aliuminis ir stiklas. Jos skirtos didelėms atitvaroms ir aukštiems pastatams. Naudojama vokiška Gutmann Lara GF sistema. Lengvai integruojamos medžio arba medžio ir aliuminio varstomosios sistemos (langai, durys). Puikiai dera su modernia architektūra.

  • Gama 78 Portal

    Išskirtinė fasadinė konstrukcija, sukurta kartu su technologiniu partneriu Gutmann. Sistema ypatinga tuo, kad gali būti montuojama skirtingose plokštumose ir fasado gyliuose. Dera su modernia architektūra ir puikiai tinka aukštiems pastatams.

  • Gama Glass

    Išskirtinė fasadinė konstrukcija, kurioje iš lauko vienoje plokštumoje matomas tik stiklas. Sistema sukurta kartu su technologiniu partneriu Gutmann.