Čia prasideda šilti namai

gama cechas 

exova certificateexova certificate 2 edited

gama cechas medinio lango pjovimasGAMA medinio lango gamybagama lango gamyba staklesGAMA cechas lango slifavimas

 

UAB „Langų gama“ – 2009 metais įkurta įmonė, kurioje gaminami mediniai langai, medinės durys bei fasadinės konstrukcijos. Nuo pat pradžių užsibrėžėme siekti aukščiausios kokybės, tad mūsų vardą greitai įsiminė klientai, vertinantys išskirtinius gaminius Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų produkcija pelnė tarptautinių sertifikatų ir apdovanojimų, tačiau didžiausias įvertinimas yra tai, kad esami klientai mus rekomenduoja kitiems.

 


 

Kodėl verta rinktis „Langų gama“ produkciją?

 

Langai ilgam

 

 

Kosmoso tyrimai ir kūrybiškas požiūris

Naudojame naujausią polimerų technologiją (naudojamą kosmoso tyrimų ir aviacijos srityse), kuri užtikrina ypatingą lango apsaugą ir ilgaamžiškumą. Nuolatos tobuliname langų konstrukcines technologijas, taikome pasaulines ir mūsų pačių sukurtas inovacijas.

 

 

Išskirtinė kokybė

 

Užtikriname, kad kiekviena, net ir mažiausia medinių langų gamybos detalė būtų aukščiausios kokybės. Naudojame rinktinę, „kilmingą“, medieną, gamybai taikome ne tik LST reikalavimus, bet ir mūsų pačių įdiegtus standartus, leidžiančius užtikrinti dar geresnę gaminių kokybę.

 

 

Garantija

 

Savo produkcijai taikome 5 metų garantiją, furnitūrai suteikiame gamintojo 2 metų garantiją. Klientui pageidaujant, mūsų meistras du kartus per metus įvertins Jūsų langų būklę ir prireikus atliks ilgaamžiškumą užtikrinančius priežiūros darbus.

  

 

Langai Jums

 

 

Stilius

 

Kurdami savo produkciją siekiame ne tik puikių funkcinių savybių, bet ir norime, kad mūsų langai taptų išskirtine Jūsų interjero bei eksterjero detale. Siūlome įvairių tipų ir stilių medinių langų profilius, ypač platų spalvų pasirinkimą. Išrankiausiam skoniui – langų rėmams kaustyti naudojamą aliuminį galime padengti brangiaisiais metalais.

 

 

Šilti namai

 

Jums pageidaujant pagaminsime medinius langus, atitinkančius A+ ar A++ energijos naudingumo klasę. Montuodami galime įdiegti papildomas šilumą taupančias priemones, užtikrinančias pasyviems namams keliamus šiluminio efektyvumo reikalavimus.

 

 

Individualūs sprendimai

 

Kiekvienas projektas mums – išskirtinis. Netaikome standartinių sprendimų. Kiekvienam klientui sukuriame jam tinkamiausią, vienetinį gaminį.

 

 

Langai, kurie saugo

 

 

Sveikiems namams ir namiškiams

 

Mūsų mediniai langai gaminami naudojant ekologišką medieną, kuri dažoma specialiais ekologiškais dažais. Medienai impregnuoti nenaudojame formaldehidų, švino karbonatų ar kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

 

Saugumas

 

Visi mediniai langai turi bent po vieną saugų kampą ir Hoppe Secustik rankenėles. Klientams pageidaujant, montuojame itin saugius langų apkaustus, rakinamas rankenėles, stiklo paketus su grūdintu ar laminuotu stiklu. Taip pat įtaisome nematomus signalizacijos daviklius. Lauko duryse montuojame GU-SECURY Automatic spynas, atitinkančias WK2 saugumo klasę.

 

Papildomos medžiagos

 

Klientams pageidaujant, savo produkcijai galime pritaikyti ir papildomas medžiagas: tinklelius, orlaides ir elektrines pavaras (variklius).