Specialistų patarimai

energetiskai efektyviosMediniai langai ir durys namuose sukuria komfortišką, jaukią, sveiką aplinką, aprūpina būstą natūralia šviesa ir grynu oru. Tinkamai pagaminti ir sumontuoti, jie taip pat padeda taupyti energiją ir labai sumažinti šildymo išlaidas.

Kokios durys ir langai yra energetiškai efektyvios?

Kokybiškai pagaminti, sandarūs mediniai langai ir durys iš šilumą taupančių medžiagų yra vadinami energetiškai efektyviais. Energetinis tokių gaminių naudingumas yra matuojamas šilumos perdavimo koeficientu (Uw). Šį rodiklį rasite prie kiekvieno UAB „Langų gama“ medinių langų ir durų modelio. Atsižvelgdami į tai, kokiomis klimatinėmis sąlygomis ir kokio tipo pastate ketinate eksploatuoti langus, mūsų specialistai padės išsirinkti Jūsų statiniui tinkamiausio energetinio efektyvumo medinius langus ir duris.

Kaip gaminamos energetiškai efektyvios medinės durys ir langai?

Gaminant energetiškai efektyvius medinius langus ir duris taikomos modernios technologijos, naudojamos kokybiškos konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos, užtikrinančios gaminių sandarumą, užkertančios kelią šilumos nuostoliams. Juk šiluma gali būti prarandama per nekokybiškas, atgyvenusias, ne pagal paskirtį naudojamas ar netinkamai sumontuotas langų dalis. Tad rinkdamiesi naujus medinius langus ir duris pasidomėkite, ar pagrindinės jų dalys, tokios kaip rėmai, stiklo paketai, izoliacinės medžiagos, yra aukštos kokybės ir pasižymi energiją taupančiomis savybėmis. Taip pat atkreipkite dėmesį į medinių langų ir durų varstymo būdus: tam tikros jų atvėrimo padėtys leidžia riboti oro srautą vėdinant patalpas ir taip padidinti viso būsto energetinį efektyvumą.

Ar gaminate langus ir duris pasyviems, A+ ir A++ energijos naudingumo klasės statiniams?

Taip, modernios mūsų taikomos technologijos ir ilgametė patirtis leidžia pagaminti itin šiltus ir sandarius medinius langus bei duris, tinkamus pasyviems, A+ ir A++ energijos naudingumo klasės pastatams. Gamindami pasyviems namams skirtus medinius langus ir duris naudojame šilumą taupančius stiklo paketus, papildomas sandarinimo tarpines, be to, langų rėmus dar apšiltiname poliuretano putomis. Taip pat iš išorės rėmus galime papildomai padengti aliuminio profiliais. Gamindami medinius langus ir duris A+ ar A++ energijos naudingumo klasės pastatams, įdiegiame papildomas šilumą taupančias priemones, atitinkančias tokiems namams keliamus aukštus šiluminio efektyvumo reikalavimus.

Ar svarbu, kaip sumontuoti energetiškai efektyvūs langai?

Taip, labai. Kad mediniai langai ir durys būtų energetiškai efektyvūs, juos reikia ne tik meistriškai pagaminti, bet ir atvežtus į būsimas patalpas profesionaliai sumontuoti. Todėl rekomenduojame šį darbą patikėti UAB „Langų gama“ profesionalams, kurie geriausiai išmano savo gaminių specifiką ir funkcionavimą.