Specialistų patarimai

mediniai langai ir durysKokybiški mediniai langai ir durys – ilgalaikė investicija, daugybę metų džiuginsianti ne tik patogumu, saugumu bei puikia išvaizda, bet ir sumažėjusiomis šildymo išlaidomis.

Daugiau sandarumo

Dažniausiai seni langai keičiami todėl, kad jiems trūksta sandarumo – juk dėl to galite prarasti net iki 40 proc. būsto šilumos! UAB „Langų gama“ gaminami modernūs mediniai langai ir durys pasižymi puikia šilumos izoliacija, todėl jais pakeitus senus langus šildymo išlaidos paprastai sumažėja. Kita išskirtinė medinių langų ir durų savybė – laidumas drėgmei. Įdėjus tokius langus būstas išlieka šiltas, jame nestinga gryno oro, dėl to patalpose jausitės komfortiškiau, neatsiras pelėsio. Beje, nauji sandaresni langai taip pat geriau sulaikys ir sklindantį iš lauko triukšmą.

Patogiau naudoti

Senos kartos langus neretai sunku sandariai uždaryti – paprasčiausias jų varstymas gali būti sunkus ir varginantis. O modernių medinių langų ir durų kokybiški apkaustai supaprastina langų varstymą ir leidžia juos atidaryti dviejose skirtingose plokštumose. Jie taip pat turi daugybę naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip mikroventiliacijos priedai, apsaugos nuo įsilaužimo, klaidingo rankenos pasukimo apsaugos ir kt.

Dvigubi stiklo paketai

Anksčiau daugelis langų buvo gaminami su viengubu stiklo paketu. Turint tokius langus, šaltuoju metų laiku vėsus oras ir drėgmė skverbiasi į patalpas, o vasarą jos įkaista. Taip pat jaučiami skersvėjai. Dabar modernūs mediniai langai ir durys gaminami su dvigubu stiklo paketu: užtikrinama optimali šiluma, išsaugant oro pralaidumą ir sukuriant reikiamą drėgmę patalpose.

Patogiau valyti

Jeigu senus langus tinkamai išvalyti iš išorės ir vidaus yra taip sudėtinga, kad reguliari jų priežiūra tiesiog neįmanoma, pagalvokite, ar nevertėtų pakeisti langus. Norint išsaugoti medinių langų ir durų kokybę, taip pat funkcionalumą, juos reikia reguliariai prižiūrėti. Todėl modernūs gaminiai ir kuriami bei montuojami taip, kad juos valyti, atnaujinti būtų kuo paprasčiau.

Garantija ir taisymas

Naujiems kokybiškiems mediniams langams ir durims, taip pat jų montavimo darbams teikiama garantija. O garantijos seniai nebeturintys atgyvenusių langų savininkai norėdami atnaujinti nusidėvėjusias langų detales neretai susiduria su problema, jog pastarųjų nebeįmanoma įsigyti, nes jos jau nebegaminamos. Taigi tenka keisti visą langą.

Patrauklesnė išvaizda

Apie senų langų keitimą vertėtų susimąstyti ir tada, kai vizualiai jie atrodo akivaizdžiai, nebepataisomai nusidėvėję, taip pat kai visiškai nedera prie atnaujinto patalpų vidaus ar pastato išorės. Dabar jums tinkantį medinių langų ir durų dizainą galite pasirinkti iš didžiulės modelių įvairovės, o turintiems unikalią architektūrinę viziją UAB „Langų gama“ pagamins pageidaujamų matmenų bei formų medinius langus ir/ar duris.