Specialistų patarimai

mediniai langai gamintojasMediniai langai ir durys – viena protingiausių investicijų norint gyventi šiltuose, ekonomiškuose, jaukiuose ir sveikuose namuose. Tačiau tai garantuos tik kokybiški gaminiai, todėl patariame, į ką atkreipti dėmesį renkantis medinių langų ir durų gamintoją.

Kaip pasirinkti gamintoją?

Pasidomėkite, ar Jūsų pasirinktas medinių langų ir durų gamintojas rinkoje sėkmingai veikia bent kelerius metus, ar jo klientų atsiliepimai yra teigiami. UAB „Langų gama" rinkoje žinoma jau daug metų, tad vadovaujamės laiko patikrintais gamybos principais. Mūsų specializacija yra išskirtinai medinių langų ir durų gamyba, todėl puikiai išmanome subtiliausius šio amato niuansus.

Rinkdamiesi gamintoją taip pat pasidomėkite, ar jis turi pagrindinius šios srities sertifikatus. Visi UAB „Langų gama" gaminiai atitinka aukščiausius kokybiško medinių langų ir durų profilio, garso izoliacijos, šilumos išsaugojimo standartus.

Ar gamintojas turi ir sumontuoti gaminius?

Taip, nes netinkamai sumontuoti netgi patys kokybiškiausi gaminiai neatliks savo funkcijos. Ne mažiau svarbu saugoti nuo pažeidimų transportuojamus gaminius. Todėl savo klientams siūlome medinių langų bei durų transportavimo ir montavimo paslaugas – gaminiai Jus pasieks greitai, saugiai ir patogiai. Ką daryti su senomis konstrukcijomis? Jeigu pageidausite, jas išmontuosime ir išvešime.

Kaip atrodo langų užsakymo procesas?

Pirmiausia išsiaiškinsime Jūsų lūkesčius, finansines galimybes, terminus. Jei labai taupote laiką, pasiūlysime rinktis iš jau pagamintų medinių langų ar durų. Kitu atveju parengsime individualų projektą: išmatuosime gaminiams skirtas angas, pasiūlysime medžiagas ir konstrukcines detales. Pateiksime keletą langų ar durų variantų, besiskiriančių komplektacija, stiklo paketų skaičiumi, užpildais ir t. t. Tuomet padėsime pasirinkti rėmo atspalvį, apsispręsti dėl reikalingų priedų, tokių kaip tinkleliai ar orlaidės, ir saugumo detalių, tokių kaip rakinamos rankenėlės, nematomi signalizacijos davikliai ir pan. Stilistiniams klausimams spręsti pasitelksime mūsų architektus, o Jums pageidaujant sukursime ir galutinę gaminio vizualizaciją. Tuomet nemokamai parengsime ir su Jumis suderinsime galutinį projektą, pagal kurį ir bus gaminami Jūsų mediniai langai ar durys.

Ar gamintojas turi teikti garantijas?

Taip, tai vienas svarbiausių požymių, kad renkatės patikimą gamintoją. UAB „Langų gama" savo gamintiems mediniams langams bei durims ir jų montavimo darbams taiko 5 metų, furnitūrai – 2 metų garantiją. Jeigu pageidausite, porą kartų per metus įvertinsime Jūsų medinių langų ar durų būklę ir atliksime būtinus priežiūros darbus. Platus mūsų techninių centrų tinklas visoje Lietuvoje itin sparčiai leidžia atlikti garantinius remonto darbus ir pakeisti pažeistus gaminius naujais. O jeigu su gaminių problemomis susidursite jau pasibaigus garantiniam laikotarpiui, nerimauti taip pat nevertėtų – ir toliau galėsime Jums atlikti visus medinių langų ir durų remonto darbus, pakeisti susidėvėjusias detales, įskilusius ar sudužusius langų arba durų stiklus.