Specialistų patarimai


saugus-mediniai-langaiNorisi, kad nauji mediniai langai ir duris padėtų sukurti ne tik šiltesnius, jaukesnius, šviesesnius, bet ir saugesnius namus? UAB „Langų gama“ jums pasiūlys paprastų ir efektyvių sprendimų, kaip padidinti medinių langų ir durų saugumą.

Kokio saugumo medinių langų ar durų reikia?

Medinius langus ir duris galima pagaminti įvairaus saugumo lygio. Jums reikiamą apsaugą padės pasirinkti gamintojo specialistai, įvertinę jūsų būsto individualumą. Pavyzdžiui, papildomus saugumo teikiančius priedus rekomenduojama montuoti į langus ir duris rajonuose, kuriuose įsilaužimai į būstą yra dažnesni. Saugumu turėtų susirūpinti ir privačių, o ypač nuo aplinkinių gyvenviečių nutolusių namų gyventojai. Medinių langų bei durų saugumą vertėtų sustiprinti daugiabučių pirmų aukštų gyventojams, nes į tokius butus įsilaužėliams patekti gerokai lengviau. Be to, papildomai apsaugoti rekomenduojama medinius langus ir duris, išeinančius į galinius kiemus, sunkiau nuo gatvės pastebimas, medžių ir įvairių statinių užstojamas vietas. Saugesni mediniai langai bei durys pravers ir būste, kuriame neketinate gyventi nuolatos, pavyzdžiui, sodo namelyje ar atostogų viloje. Svarstant, kokio saugumo turi būti langai ar durys, svarbu atkreipti dėmesį, kad visas gaminys atitiktų panašų saugumo lygį. Be to, jis turi būti profesionaliai pagamintas ir deramai įmontuotas.

Pažangūs sprendimai, kaip apsaugoti langus ir duris

Visi UAB „Langų gama“ pagaminti mediniai langai ar durys turi bent po vieną saugų kampą. Taip pat juose montuojame pasaulyje pripažintos „HOPPE“ kompanijos rankenėles. Šiose rankenėlėse esanti patentuota „SECUSTIK“ sistema apsaugo nuo apkaustų prasukimo. Vadinasi, iš vidaus tokią rankenėlę valdyti paprasta ir patogu, bet speciali guolių sistema neleis įsilaužėliui prasukti apkaustų iš lauko pusės. Sukdami „SECUSTIK“ rankenėlę girdėsite malonų traškėjimą, kuris tik patvirtina, jog guolių sistema puikiai funkcionuoja ir jūsų mediniai langai yra papildomai apsaugoti.

Taip pat siūlome itin saugius medinių langų ir durų apkaustus, rakinamas rankenėles. Pastarosios ne tik veiks kaip apsauga nuo smalsaujančių ir todėl pavojų sau sukelti galinčių vaikų, bet ir neleis įsilaužėliui iš vidaus atidaryti išdaužto lango. Mediniuose languose ir duryse taip pat galime įmontuoti nematomus signalizacijos daviklius, kurie perduos saugos tarnybai signalą, kad buvo atidarytas langas ar durys.

Medinėse lauko duryse montuojame daugiau nei 100 metų patirtį sukaupusios „GRETSCH-UNITAS“ kompanijos spynas. Specialiai medinėms durims pritaikytos „G.U-SECURY AUTOMATIC“ spynos atitinka WK2 saugumo klasę.

Medinius langus ir duris padarys saugesnius ir stiklo paketai. Galime pasiūlyti grūdintą stiklą, kuris mechaniškai gerokai atsparesnis nei įprastas ir netgi sudužęs subyra į mažas, neaštrias daleles. Be to, mūsų gaminami mediniai langai ir durys su laminuotu stiklu padės išvengti pavojingų šukių stiklui skilus.