Medinės durys

Užsakykite duris pagal
savo poreikius

Susisiekite

Medinių durų kaina: kas ją lemia?

Sužinoti daugiau

Medinių durų kaina:

kas ją lemia?

Kiekvienas įsirengdamas namus nori sukurti širdžiai artimą ir gyventi patogią aplinką, kurioje visa šeima jaustųsi saugi. Kuriant saugius namus svarbūs ir tokie elementai kaip medinės durys, langai. Juk per juos į namus gali patekti nepageidaujami asmenys. Taigi, kad namai išties būtų mūsų saugumo oazė, reikia tinkamai tuo pasirūpinti. Visos mūsų siūlomos durys gaminamos su specialiomis nuo įsilaužėlių saugančiomis konstrukcinėmis detalėmis, gali būti su pasirinktomis saugiomis spynų sistemomis. Taip pat nuo durų stiliaus priklauso ir namų jaukumas – šiltos medinės durys ir langai padės sukurti malonią namų atmosferą. Juk atėję svečiai laukdami, kol jiems bus atvertos durys, įvertins ir jas, ir savininkų grožio suvokimą. Taigi, ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant medines duris, kokios svarbiausios jų savybės ir kaip nuo to priklauso medinių durų kaina?

Medinės durys

– originali jūsų interjero detalė

Vidaus durys atskiria namų erdves. Norint darnumo, pravartu visas duris gaminti iš to paties medžio masyvo ar bent panašaus stiliaus, modelio. Jei jos bus labai skirtingos ir nederės tarpusavyje, tai namų aplinka vargu ar bus harmoninga. Vidaus ar lauko durims ne visada skiriama pakankamai dėmesio, pirmiau galvojama apie sienų, lubų apdailą, baldus bei kitus kambarių akcentus. Tai nėra gerai, nes vėliau gali sumažėti durų pasirinkimo galimybių ir įsigysite ne tai, ko norėjote.

Durys iš medžio yra vienos patvariausių. Jos jau nesideformuoja kaip anksčiau, nes jas gaminant taikomos naujausios technologijos. Seniau iš vieno masyvaus medienos tašo pagamintos durys, veikiamos skirtingos temperatūros, plėsdavosi ar traukdavosi. Kad taip neatsitiktų, dabar gaminant medines duris klijuojami keli medienos sluoksniai, todėl tokios durys nekeičia formos. Durys gaminamos tik iš natūralios medienos, taigi yra tinkamos tuose namuose, kur gyvena kvėpavimo takų ligomis sergančių asmenų. Natūralus medis tiek namų eksterjerui, tiek interjerui suteikia jaukumo, šilumos. Medis ypač dera su stiklu, kietaisiais metalais, tad jei namuose yra daiktų iš šių medžiagų, galima sukurti įdomių, nestandartinių derinių. Durys su stiklu dažnai pasirenkamos išėjimui į terasą, kiemo pusę. Taip atveriamas gražus vaizdas ir į namus įsileidžiama daugiau saulės šviesos, kartu patalpos ir vidaus baldai apsaugomi nuo ultravioletinių saulės spindulių.

Medinės durys

– unikalios savybės ir optimali kaina

Medinių durų kaina skiriasi ir priklauso nuo medienos pluošto, matmenų, įrengimo, apdailos. Tačiau jų savybės vienodos: yra labai tvirtos, išsilaiko bent keletą dešimtmečių. Jei esančios medinės durys jau pabodo, bet nesinori jų keisti naujomis, nes tai nemažos išlaidos, tada jas galima restauruoti: perdažyti, pakeisti raštą, ir durys atrodys visiškai kitaip. Medinės lauko durys pasižymi puikia garso izoliacija, išsaugo šilumą namuose. Tokios durys neleis namie susidaryti perteklinei drėgmei ir įsivyrauti pelėsiui, nes mediena pasižymi drėgmės laidumu. Durų išorinė ir vidinė pusės gali itin skirtis, bet mūsų šalyje tai dar nelabai populiaru. Dažnai abi durų pusės yra vienodos spalvos, faktūros, tik kartais lauko durų išorė pagražinama įvairiais raštais ar tam tikromis geometrinėmis figūromis. Norint savitumo galima pasirinkti dailios formos puoštą rankeną. Tai suteiks joms originalumo ir ne itin kris į akis.

Mes siūlome platų individualių namų, įmonių durų pritaikymo asortimentą. Siekiantys tvirčiausio rezultato gali pasirinkti duris, kurių išorė dengta aliuminiu. Jis patvariai saugo duris nuo pažeidimų, bet neapsunkina konstrukcijų ir jų normalaus funkcionavimo.

 


 

Medinės lauko durys: rėminės ir berėmės medinių durų konstrukcijos

Medinės lauko durys yra dažniausiai užsakomos mūsų įmonėje, nes simbolizuoja solidumą, be to, yra daugybė jų įrengimo variantų. Šiuo metu mes siūlome savo klientams didžiulį klasikinių ir ypatingų medinių lauko durų pasirinkimą, todėl, jeigu norite papuošti savo namo, buto ar kotedžo eksterjerą, jaustis saugiai savo namuose ir apsisaugoti nuo išorės triukšmo, tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Kokybiškos medinės durys turi puikias eksploatavimo savybes bei technines charakteristikas, o modernios technologijos lemia, kad tokios durys tvirtumu ir saugumu nenusileidžia metalinėms. Be to, tik natūralios medžiagos turi tiek daug estetinių galimybių – kiekviena medienos rūšis pasižymi savo ypatingu piešiniu ir tekstūra, ir šias savybes galima papildomai pabrėžti ir išryškinti, naudojant modernias dekoravimo technikas.

Medinės durys skiriasi ne tik medienos rūšimi (ąžuolas, pušis, raudonmedis ir kt.), bet ir konstrukcija (rėminės ir beremės durys). Medienos paviršius apdorojamas specialiomis medžiagomis, dėl to lauko durys tampa atsparios bet kokioms oro sąlygoms – drėgmei, krituliams, tiesioginiams saulės spinduliams. Dėl to durų konstrukcijos eksploatavimo laikas ženkliai pailgėja.

 

Apžvelgsime rėminių ir berėmių medinių durų konstrukcijų ypatumus ir privalumus.

Rėminės medinių durų konstrukcijos:

tai durų tipas, kai naudojamas medinis rėmas ir pačios durys, pagamintos iš ištisinio medžio masyvo, klijuoto medienos tašo arba stiklo paketo. Tokių durų neįmanoma supainioti su kokiomis nors kitomis – visada aiškiai matomas rėmas, akcentuojami atskiri durų dekoratyviniai elementai, faktūra, raštai ir kt. Rėminių lauko  medinių durų konstrukcija yra sustiprinta, užtikrinanti reikiamą tvirtumo bei garso izoliacijos lygį. Rėmas gaminamas iš vientiso arba klijuoto tašo, ir paprastai susideda iš keturių dalių.

 

Rėminių medinių durų savybės:

 

Geros dekoravimo galimybės

Tokių durų konstrukcijos ypatumai suteikia laisvę daugybei dekoravimo sprendimų. Labiausiai paplitę apipavidalinimo būdai. Jos gali būti stiklintos, su įvairiais užpildais, kaustytos aliuminiu. Galima rinktis iš daugybės modelių.

 

Ilgaamžiškumas ir patikimumas

Rėminės lauko durys – tai konstrukcija su slenksčiu bei apšiltinimu. Apdorojimas įvairiomis šiuolaikinėmis medžiagomis lemia tokių durų eksploatavimo laiką – kelis dešimtmečius (iki 30 metų).

 

Lengva remontuoti

Svarbi rėminių lauko durų savybė – jas nesunku suremontuoti. Jeigu pažeista viena ar kita dalis, nebūtina keisti visų durų, galima pakeisti tik atskiras dalis.

 

Prieinama kaina

Vienas iš rėminių medinių durų privalumų – jų kaina. Jos gerokai pigesnės už skydines (berėmes) duris, nors taip pat labai atsparios oro poveikiui, turi geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.


 

Medinės berėmės durys, arba skydinės medinės durys:

tai karkasinė konstrukcija, apšiltinta iš vidaus. Dizaino galimybėmis tokios durys pranoksta rėmines konstrukcijas – galima rinktis iš kelių dešimčių dizaino variantų, įvairių stilių durų. Durų plokštė padengiama atspariu drėgmei skydu, todėl durys gali atlaikyti ir mechanines apkrovas, ir įvairią drėgmę, ir oro temperatūros svyravimus, o tai labai aktualu Lietuvoje, kur klimatas dažnokai pateikia staigmenų, o drėgmės lygis ir kritulių kiekis būna gana didelis. Vidaus užpildai, gaminami iš modernių medžiagų, užtikrina geras durų šilumos ir garso izoliacijos savybes.

Berėmės medinės durys gali būti ištisinės arba įstiklintos, jų stiklinimui naudojami šiuolaikiniai atsparūs smūgiams stiklo paketai. Durų patrauklumą lemia galutinė dekoratyvinė apdaila, kuriai naudojama natūrali mediena ir kitos medžiagos.

 

Berėmių medinių durų savybės:

Apsauga nuo šalčio ir triukšmo

Berėmių medinių lauko durų gamybai naudojamos medžiagos ir užpildai, taip pat specialūs medžiagų kombinavimo metodai lemia puikius garso ir šilumos izoliacijos rodiklius. Tokios durys gerai apsaugos nuo gatvės triukšmo ir šalčio, ir savo namuose jausitės saugūs.

 

Graži išvaizda ir daugybė dekoravimo būdų

Šiuolaikinės berėmės medinės lauko durys su apdaila atrodo labai patraukliai. Galima rinktis įvairias apdailos spalvas, atspalvius ir faktūras, sukurti ypatingą ir originalų durų dizainą.

 

Patikimumas ir tvirtumas

Berėmės lauko durys yra stabilios, atsparios deformacijai, o montuojami į duris modernūs užraktai apsaugos ir nuo įsilaužimų, todėl galėsite būti ramūs dėl savo turto.

 

Atsparumas išorės veiksniams

Berėmės durys gaminamos iš medžiagų, atsparių klimato sąlygoms – šalčiui, saulės spinduliams, drėgmei ir krituliams. Mūsų šalyje, kur lietus, sniegas ir drėgmė – nereti reiškiniai, tai ypač svarbi savybė. Tokios durys tarnaus ilgai ir patikimai.